Zima – typ urody

Zima – typ urody

1 października 2017 Wyłącz przez Radek

Które kolory pasują do typu urody, którym jest zima? Zdecydowanie kolory wyraźne i niezwykle soczyste barwy. Posiadaczki tego typu urody nie powinny stawiać na kolory neutralne czy tak zwane kolory ziemi, bowiem nie będą w tej kolorystyce wyglądać korzystne.

Warto sięgać także po kolory, które będą kontrastowe, tu strzałem w dziesiątkę może okazać się klasyczne połączenie na zasadzie właśnie kontrastu bieli i czerni. Panie o tym typie urody nie powinny bać się tego rodzaju kolorystycznych kombinacji.

Warto bowiem wiedzieć, że ten typ urody jest właśnie bardzo kontrastowy. Jest to typ chłodny, więc takie kolory warto brać pod uwagę.

Innego rodzaju odcienie mogą bowiem nie współgrać chociażby z karnacją „pani zimy”. Dobór odpowiedniej kolorystyki nie jest łatwy, warto jednak postawić na intuicję, bowiem ona w większości przypadków jest naprawdę niezawodna.

kurs masażu Warszawa

Warto także wybierać takie barwy, które sprawią, że nasz nastrój będzie dobry. Bowiem dobre samopoczucie jest naprawdę kluczem do sukcesu.

dla oczu soczewki kontaktowe Bydgoszcz choroby oczu, optyk