Praca w butiku odzieżowym

Praca w butiku odzieżowym

30 września 2017 Wyłącz przez Radek

Kiedy student potrzebuje zdobyć trochę pieniędzy, a jednocześnie nabyć doświadczenia w bezpośredniej pracy z klientami, postanawia podjąć się pracy w sklepie. Bardzo często ostateczny wybór pada na sieciówki odzieżowe, gdyż tam najłatwiej się „zaczepić”, a praca wydaje się stosunkowo przyjemna, zwłaszcza jeśli ktoś interesuje się modą.

Ze względu na to, że w sklepach odzieżowych pracuje się na dwie zmiany, studenci mogą spokojnie wziąć połowę etatu i jednocześnie uczęszczać na zajęcia dzienne na uczelni. Jeśli w tygodniu wypadnie im jakieś nieoczekiwane zaliczenie lub odbędą się obowiązkowe ćwiczenia, zawsze można próbować się zamienić z kolegą bądź koleżanką.

Praca w charakterze ekspedientki czy ekspedienta jest traktowana jako „coś na start”, by oswoić się z nowym zajęciem, a z czasem znaleźć lepiej płatne zajęcie. Co ważne, duże sieci sklepów proponują zwykle możliwość awansu, co wiąże się też z podniesieniem stawki za godzinę.

Studenci, którzy wybiorą ten rodzaj pracy, powinni cechować się cierpliwością i spokojnym usposobieniem. Jednocześnie muszą być komunikatywni i orientować się w ofercie sklepu.

badanie wzroku bydgoszcz tworzenie stron poznań