Piłka nożna

Piłka nożna

16 maja 2018 Wyłącz przez Radek

Ze względu na fakt, iż od najmłodszych lat mali chłopcy większość swojego czasu spędzają grając w piłkę nożną, będąc już dorosłymi osobami, nadal pozostają wierni temu zamiłowaniu, pasjonując się tą dyscypliną.

druk numerów startowych - tutaj

Ponieważ piłkarze są jednymi z najlepiej rozpoznawanych twarzy wręcz na całym świecie a wyniki sportowe wywołują wiele emocji, dlatego też większość uprawiających tą dyscyplinę chłopców stara się zostać tymi najlepszymi i znaleźć się w gronie najbardziej znakomitych.

Na kartach naszej historii jest wiele nazwisk, które nie tylko rozsławiły polską piłkę nożną na arenie międzynarodowej, ale także wpłynęły bezpośrednio na rozwój tej dyscypliny na terenie kraju.

Wielkie osiągnięcia polskiej drużyny w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej zarówno w roku 1974 pod kierownictwem Kazimierza Górskiego, jak i 1982 pod trenerskim zarządem Antoniego Piechniczka, na zawsze rozsławiły nazwiska piłkarzy w całym piłkarskim świecie.

Wywalczone wtedy brązowe medale stały się niedoścignionym marzeniem każdej kolejnej drużyny, uczestniczącej w mistrzostwach.

Zobacz jakie posiadamy akcesoria rowerowe w sklepie online https://przelambariery.pl/pol_m_Pomoce-ulatwiajace-poruszanie-sie_Schodolazy-229.html