Piercing w miejscach intymnych

Piercing w miejscach intymnych

8 lipca 2018 Wyłącz przez Radek

Wydawać by się mogło, że każdy sposób na przyozdobienie swojego ciała powinien wiązać się nie tylko z jego upiększeniem, ale również z komfortem. Tymczasem okazuje się, że wiele osób, decydujących się na wykonanie piercingu, przykłada sporą wagę do wyglądu, jednak niemal całkowicie ignoruje niewygodę, jaką może nieść ze sobą umieszczenie kolczyka w nietypowym miejscu.

Wykonywanie zabiegu piercingu w miejscach intymnych nie stanowi dziś wyjątkowych przypadków, jednak dla większości społeczeństwa nadal stanowi szokującą decyzję. Fakt, że tego typu modyfikację ciała można uznać za estetyczną i potrzebną, dla wielu osób znacznie wykracza poza granice zdrowego rozsądku.

Nic dziwnego – tego typu miejsca nie tylko są wrażliwe na ból, ale także wymagają specjalnej pielęgnacji i wyjątkowej dbałości o higienę. Ciekawostką jest tutaj fakt, że tego typu upiększanie zwykle jest widoczne tylko dla wąskiego grona osób – zwykle dla samego „zakolczykowanego” oraz jego partnera.

Piercing wykonywany jest zarówno na męskich, jak i kobiecych narządach płciowych. Charakteryzuje się dość długim czasem gojenia, który tylko w wyjątkowych przypadkach nie przekracza trzech miesięcy.

Zwykle jednak trwa znacznie dłużej. Decydując się na taki zabieg, należy jednak pamiętać, że nigdy nie poznamy faktycznego czasu gojenia, zaglądając na strony internetowe – w dużej mierze uzależnione jest to od indywidualnych cech organizmu.

szkoła masażu Warszawa www.warsawstartupgame.pl