Norwegia

17 sierpnia 2017 Wyłącz przez Radek

Jeżeli poszukuje się miejsca, w którym praca jest przyjemnością, gdzie nie ma mowy o nieuczciwej konkurencji, wyścigu szczurów, czy wiecznym pośpiechu, to jest na to sposób. Jest nim Norwegia, która uznawana jest za jeden z nielicznych krajów, w których mobbing nie znajduje się w słowniku. Dlatego właśnie Polacy coraz częściej rozważają opcje wyjazdu do pracy w tym właśnie kierunku.

Jednak dla wielu jedną z barier, którą nie łatwo przekroczyć jest język norweski. Nie jest on łatwy do opanowania, ale jak się chce to wszystkiego można się nauczyć. Niestety wykupienie kursu językowego to koszt około czterech tysięcy złotych, co dla większości jest wogóle nieosiągalną propozycją.

agencja pracy Wrocław

Niemniej jednak znając język angielski można sobie doskonale poradzić, szczególnie przy pracach sezonowych, czy krótkoterminowych. Natomiast w przypadku rozważania opcji pozostania tutaj na dłużej warto wcześniej o tym pomyśleć. Znajomość języka norweskiego daje ogromne możliwości znalezienia satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy.

Paczki na boże narodzenie