Kiedy rozpocząć depilację laserową?

Kiedy rozpocząć depilację laserową?

1 maja 2018 Wyłącz przez Radek

Cechą, która przysparza depilacji laserowej największej popularności, bez wątpienia jest jej niebywała skuteczność. Już po jednym zabiegu możemy cieszyć się gładką skórą przez okres od czterech do ośmiu tygodni.

Często jednak obawiamy się tego, czy oczekiwane przez nas efekty będą widoczne wystarczająco szybko. Zanim zdecydujesz się na zabieg, dobrze jest dowiedzieć się, jak w rzeczywistości wygląda jego działania.

Po każdej przeprowadzonej depilacji laserowej wydaje się, że włosy początkowo zaczynają rosnąć, a dopiero następnie wypadają. Wtedy pozbywamy się ich wszystkich lub prawie wszystkich, by przez kolejne tygodnie cieszyć się gładkością skóry.

Właśnie dlatego nie trzeba planować depilacji z ogromnym wyprzedzeniem, a na zabieg można zdecydować się również na miesiąc przed wyjazdem na wakacje. Żeby depilacja laserowa przyniosła oczekiwane efekty, powinna być powtarzana kilkukrotnie.

Często obawiamy się, że nieodpowiednio zaplanowane zabiegi, przeprowadzone w nierównych odstępach czasu, wpłyną negatywnie na efekt końcowy. To błąd.

Kolejny zabieg depilacji laserowej z powodzeniem może odbyć się po kilku miesiącach, na przykład gdy czekamy, by ustąpiła opalenizna.

Odbywająca się za pośrednictwem internetu psychoterapia pomogła już wielu osobom