Jak dbać o pachy po depilacji laserem?

Jak dbać o pachy po depilacji laserem?

26 sierpnia 2017 Wyłącz przez Radek

Kiedy chcesz zadbać o swój wygląd, prawdopodobnie zależy ci również na uzyskaniu jak najtrwalszych efektów. Właśnie dlatego, jeśli chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia, prawdopodobnie zdecydujesz się na depilację laserową. Tylko od ciebie zależy, jaki obszar ciała poddasz temu właśnie zabiegowi.

Należy jednak pamiętać, że niektóre miejsca są szczególnie wrażliwe. Każdy z fragmentów twojego ciała po depilacji będzie potrzebował specjalnego traktowania. Powinieneś wziąć pod uwagę to, jakich środków do pielęgnacji będziesz używał.

www.slowostalosiecialem.pl

Warto unikać wszystkiego, co może powodować podrażnienia: mydła, spirytusu czy toników na bazie dezodorantów. Jeśli zdecydowałeś się na depilację pod pachami, tak długo, jak skóra będzie zaczerwieniona lub spuchnięta, powinieneś zrezygnować z dezodorantów lub antyperspirantów. Zamiast nich weź pod uwagę stosowanie zasypki lub delikatnych kremów, z dekspantenolem lub alantoiną.

Skóra pod pachami może być wrażliwa jeszcze od dwóch do czterech dni po zabiegu. Staraj się więc unikać ubrań, które mogą ją podrażniać, na przykład przez ucisk. Również po kąpieli pamiętaj, że zamiast trzeć skórę, lepiej jest dokładnie ją osuszać.

endermologia LPG