Inne profity z tytułu prowadzenia bloga

Inne profity z tytułu prowadzenia bloga

15 stycznia 2019 Wyłącz przez Radek

Zarabianie po przez internet, za pomocą blogów, to nie tylko pieniądze pochodzące z zamieszczonych tam reklam. Oczywiście jest to na pewno niezłe źródło dochodu, jednakże pozostają jeszcze inne profity, które można by było nazwać pobocznymi, które przynoszą też wzrost zamożności osoby piszącej danego bloga.

Rzecz się tutaj tyczy, wszelkiego rodzaju produktów reklamowych lub też artykułów, które autor może otrzymać do przetestowania, a następnie opisze ich działanie na swojej stronie. Oczywiście zaskutkuje to, przeczytaniem takowego tekstu przez setki obserwatorów, stając się tym samym swoistą reklamą.

www.synergy-it.pl

Bardzo popularne są, szczególnie wśród blogerek modowych, sytuacje, gdy firmy odzieżowe lub też kosmetyczne zwracają się od nich z propozycją noszenie ich ubrań, oczywiście nieodpłatnie, otrzymując tym samym możliwość reklamowania nie tylko na stronie internetowej, ale także i na tak zwanej ulicy. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że najbardziej popularni blogerzy i blogerki, nie są anonimowymi osobami a ich twarze stały się już rozpoznawalne.