Fundacje wspierane przez osoby rozpoznawalne

2 lutego 2019 Wyłącz przez Radek

Fundacje, część z nich znamy o części w ogóle nie słyszeliśmy działacze są dobrowolni nie otrzymują wynagrodzenia jest to praca charytatywna.

www.jednosc-boronow.pl

Co zrobić, aby zgromadzić niezbędne fundusze czy wyposażenie dla podopiecznych? Są różne sposoby najlepszą formą jest reklama, ta telewizyjna czy radiowa jest płatna i to nie mało, ale dzięki temu, że żyjemy w dobie komputerów i Internetu możemy za nią nic nie płacić.

Większość fundacji posiada swoją stronę internetową oraz fanpage’a gdzie na bieżąco informują o ważnych wydarzeniach i zbiórkach.

W wielu fundacjach działają osoby znane są ich założycielami jak w przypadku fundacji Akogo przez Ewę Błaszczyk lub po prostu dzięki swojej medialności starają się rozbudzić chęć pomocy w innych jak w przypadku fundacji Mam marzenie, w której od lat działa Małgorzata Kożuchowska.

Chodzi o pokazanie ludziom jak niewiele trzeba by komuś pomóc, że pomoc nie musi kosztować nic poza zaangażowaniem i pozytywnym usposobieniem, a twarz kogoś, kogo znamy i lubimy ma nas do tego skusić.