Fundacje wspierane przez osoby rozpoznawalne

2 lutego 2019 Wyłącz przez Radek

Fundacje, część z nich znamy o części w ogóle nie słyszeliśmy działacze są dobrowolni nie otrzymują wynagrodzenia jest to praca charytatywna.

Co zrobić, aby zgromadzić niezbędne fundusze czy wyposażenie dla podopiecznych? Są różne sposoby najlepszą formą jest reklama, ta telewizyjna czy radiowa jest płatna i to nie mało, ale dzięki temu, że żyjemy w dobie komputerów i Internetu możemy za nią nic nie płacić.

Większość fundacji posiada swoją stronę internetową oraz fanpage’a gdzie na bieżąco informują o ważnych wydarzeniach i zbiórkach.

W wielu fundacjach działają osoby znane są ich założycielami jak w przypadku fundacji Akogo przez Ewę Błaszczyk lub po prostu dzięki swojej medialności starają się rozbudzić chęć pomocy w innych jak w przypadku fundacji Mam marzenie, w której od lat działa Małgorzata Kożuchowska.

Chodzi o pokazanie ludziom jak niewiele trzeba by komuś pomóc, że pomoc nie musi kosztować nic poza zaangażowaniem i pozytywnym usposobieniem, a twarz kogoś, kogo znamy i lubimy ma nas do tego skusić.

www.krakoskizlotmini.pl